Cześć !

W kilku słowach postaramy się co nieco o Nas opowiedzieć, abyście lepiej
poznali ”przyszłych” ( mamy taką nadzieję ) fotografów.
Nie będziemy Wam pisać jak to od najmłodszych lat robiliśmy
zdjęcia aparatem znalezionym na strychu dziadków,
bo tak nie było. Nasza pasja dorastała stopniowo, dzięki niej poznaliśmy się
w szkole fotograficznej i od tamtej pory tworzymy duet w pracy jak i w życiu prywatnym.
Chcemy, abyście poznali Nas nie tylko od tej strony zawodowej,
ale również od tej strony bardziej ludzkiej, bo przecież My też jesteśmy tacy jak Wy.

Mam na imię Piotrek. Moja największa zaleta jest jednocześnie moją wadą – Dokładność. Jestem uparty, w końcu jestem z pod znaku Baran 🙂 Nie lubię za dużo mówić, wolę słuchać 🙂

Lubię przyrodę, zwłaszcza owady. To od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią. Przywiązuję dużą wagę do porządku i symetrii, przy tym zachowując jak największy minimalizm.

Uwielbiam filmy wojenne zwłaszcza z okresu 2 Wojny Światowej, Kompania Braci, Szeregowiec Ryan czy Wróg u Bram znam już na pamięć. Marzy mi się zwiedzić miejsca największych i znanych bitew z tego okresu takich jak Normandia czy Ardeny.

Ponadto lubię przejażdżki bez celu moim wiecznie naprawianym ”Oplem” czy też pić litrami tylko jedną ulubioną kawę z mlekiem – Latte.

Jestem Monika. Podczas ślubu pracuję jako drugi fotograf wspierając Piotrka, aby jak najbardziej urozmaicić kadry. Na co dzień prowadzę własne studio fotograficzne o sympatycznej nazwie „Pstryka Monika”, gdzie spełniam się jako fotograf noworodkowy, dziecięcy czy rodzinny.

Gdy tylko mam chwilę dla siebie pochłaniam się w serialach na Netflixie. Nieustannie przeglądam strony poświęcone wystrojom domu, gdzie mogłabym siedzieć godzinami.

Jestem niesamowitym łakomczuchem słodkości 🙂 ( w pozytywnym w tego słowa znaczeniu ), bo uwielbiam eksperymentować co rusz z nowymi przepisami na ciasta.

To tak w dość w dużym skrócie, jeśli chodzi o Nas. Mamy nadzieję, że te kilka słów przybliżyło Was do bliższego spotkania z Nami 😉Zachęcamy do kontaktu z Nami poprzez formularz kontaktowy, bądź jeżeli macie ochotę zadzwońcie 😉

 

 

Foto Błachno - Fotografia Ślubna